KİLİS BELEDİYESİNDEN MUHTARLARA BİLGİSAYAR DESTEĞİ

72

Kilis Belediyesi’nin muhtarlara yönelik teknolojik desteği sürüyor. Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi BULUT, belediyeden talepte bulunan 75 mahalle muhtarına bilgisayarlarını düzenlenen programla teslim etti.

Göl Restoranda düzenlenen programda, muhtarlara bilgisayarlarını dağıtan Belediye Başkanımız Mehmet Abdi Bulut, “Muhtarlar, vatandaşa daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek adına belediyelerin en önemli iş ortakları. “Muhtarlar, bizlerin mahallelerdeki temsilcileri. Kendileri, vatandaşın sorunlarını bize iletirken, çözüm noktasında da bizlere yardımcı oluyorlar. Vatandaşın sorunları ilk muhtarlara geliyor. Dolayısıyla muhtarlarımız bizlerin en önemli çalışma arkadaşları.
Muhtarlarımızın çalışma şartlarını iyileştirmek bizim için de son derece önemli. Göreve geldiğimiz günden itibaren bu konuda çok hassas davrandık, Kurmuş olduğumuz çalışma grupları ile Muhtarlarımız vatandaşlarımızın şikayetlerini anında bizlere iletip, anında çözüm ve geri dönüş alabiliyorlar, Kısaca muhtarlarımızla sürekli irtibat halindeyiz.
Bu gün de aynı şekilde 75 mahalle muhtarımıza yeni bilgisayarlar vererek, onların vatandaşımıza daha rahat ve hızlı hizmet götürmesine yardımcı olmuş oluyoruz, ayrıca muhtarlarımız belediyemizin E-Belediye sistemi üzerinden vatandaşlarımıza daha hızlı ve yerinde hizmet verebilecek, Muhtarlarımıza Rabbim Hayırlı Hizmetler Yapmayı Nasip Etsin diye konuştu.”