Site içi Arama 

 

 

 

 04.08.2016 09:26:23

KAZIM KARABEKİRDE ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

     Kilis Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kent genelinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Belli bir program dahilinde devam eden asfalt çalışmalarına Kazım Karabekir Mahallesinde devam ediliyor.

     Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara, Kazım Karabekir Mahallesi’nde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Kara, yaptığı açıklamada gündüz Belediye hizmetleri gece de demokrasi nöbetine devam ettiklerini söyledi. “Gündüz asfalt, park bahçe ve temizlik gibi Belediye hizmetlerimizi yapıyoruz. Gece de Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlarımızla Demokrasi Nöbeti tutuyoruz. Asfalt çalışmalarımız Kazım Karabekir Mahallesi’nde devam ediyor. Bugün Sena sokağın asfaltı yapıldı. Ekiplerimiz ivedi bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Kazım Karabekir Mahallesi bittikten sonra, sırasıyla diğer yerlere geçilecek” dedi. Başkan Kara, Kilis genelinde birçok yerde kaldırım çalışmasını bitirdiklerini, şu anda Barış Mahallesi’nde kaldırım çalışmalarının sürdüğünü ifade etti.

     Başkan Kara, Kilis genelinde asfalt çalışmalarını sürdürdüklerini ve hedeflerinin bu yıl asfalt ihtiyacı olan her yeri asfaltlayıp gelecek yıl sosyal hizmetlere ağırlık vermek istediklerini söyledi.    
 
 
 
 

  

Paylaş


Bu haberi yakınlarınız ile paylaşabilir veya beğenebilirsiz


 Bu Haber '1192' Kez Tıklandı

 

 

 

 

Kilis Belediyesi

 


Meclis Üyeleri

Meclis Gündemi

Baskan Yardımcıları

Hizmet Birimleri

Meclis Kararları

Yönetim Şeması


İletisim

Hizmet Standartları

Etik Komisyonu

Müdürlükler

Faaliyet Raporu

Stratejik Plan

T.C. Kamu Denetçiligi Kurumu
 

İÇ KONTROL
 EYLEM PLANI
2017 - 2018