Site içi Arama 

 

 

 

 11.01.2016 11:16:04

KİLİS BELEDİYESPORUN İLK DEVRE KARNESİ

Türkiye Bölgesel Amatör Lig(BAL) 2. Grup’ta mücadele eden Kilis Belediyespor puan kayıpları yaşayarak başladığı ligi 5. Sırada tamamlayarak önemli bir başarı gösterdi.  

Lig maratonuna kötü başlayarak üst üste aldığı 4 mağlubiyet ve 1 beraberlik ile ciddi puan kayıpları yaşayan Yeşil Siyahlılar, mücadele ettiği BAL 2. Grup’ta son sıraya kadar düştü.

Teknik Direktör değişikliği sonrası seri galibiyetler 

Alınan kötü sonuçlar sonrasında Teknik Direktör değişikliğine giden Kilis Belediyespor yönetimi, takımı Ali Haydar Bozdağ’a emanet etti. Deplasmanda alınan 3-0’lık Ovacık Belediyespor galibiyetiyle seriye başlayan temsilcimiz ilk devre sonuna kadar maç kaybetmedi.

Muhteşem yükseliş

İlk haftalarda “0” puanda olmasına rağmen aldığı galibiyetler ile önemli bir başarı grafiği yakalayan Kilis Belediyespor, ilk devrenin sonunda lig lideri Adıyaman 1954 ile arasındaki puan farkını 10’a kadar düşürdü. Topladığı 20 puan ile aynı puanda olan Şehit Kamil Belediyespor’un ardından 5. sıraya yerleşen temsilcimizin bu yükselişini ligin ikinci yarısında da sürdürmesi bekleniyor. 

 
 
  


 
 
 

  

Paylaş


Bu haberi yakınlarınız ile paylaşabilir veya beğenebilirsiz


 Bu Haber '1186' Kez Tıklandı

 

 

 

 

Kilis Belediyesi

 


Meclis Üyeleri

Meclis Gündemi

Baskan Yardımcıları

Hizmet Birimleri

Meclis Kararları

Yönetim Şeması


İletisim

Hizmet Standartları

Etik Komisyonu

Müdürlükler

Faaliyet Raporu

Stratejik Plan

T.C. Kamu Denetçiligi Kurumu
 

İÇ KONTROL
 EYLEM PLANI
2017 - 2018